Tilbake til alle rapporter

Det er montert et nytt lys som er altfor sterkt. Jeg får det inn i min leilighet,og blir blendet av det når jeg sitter i sofaen min. Veldig sterkt og ubehagelig. Var mye bedre før!

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:23, mandag 8 april 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

For sterkt,ny pære i hengende gatelys

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Sjenerende lysstøy. Nytt ledlys montert i gatelys i Sandakerveien. Det lyser opp innvendig i leiligheter med et grønt,grelt lys, og må duses ned. Veldig ubehagelig for øynene innendørs.

    Publisert anonymt 23:27, fredag 12 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:20, tirsdag 7 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter