Tilbake til alle rapporter

Vegen er lappet men der er store fordypninger i asfalten som gir stygge smell i bilen

Rapportert i kategorien Hull i vei av Per Enoksen 18:30, tirsdag 16 april 2019

Sendt til Stord og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Etter flere år har et hull som er lappet siget så det blir et stygt dump i lappen og dette går ut over bilenes understell.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:14, tirsdag 14 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:08, tirsdag 11 juni 2019

  • Problemet er ikke løst som vanlig på fylkesveier og kommunale veier i Stord kommune

    Sendt inn av Per Enoksen 22:08, tirsdag 11 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter