Tilbake til alle rapporter

Høy fart på trafikk

Rapportert anonymt 15:22, søndag 14 april 2019

Sendt til Østfold og Hobøl 2 minutter senere

I veien fra øyenveien og ned rundt prest Fønhusvei er det til stadighet MEGET HØY fart på biler. Det er masse barn, turgåere og dyr i veiene her. Jeg går her minimum 3 ggr daglig og er stadig skremt over manglende respekt for forgjengere. Jeg har også funnet en påkjørt og drept hund i veikanten, hvor sjaføren stakk av. Jeg har også vært vitne til nesten påkjørsel av et barn som kom løpende fra sin egen gårdsplass hvor jeg selv stoppet sjaføren da han ikke bremset for å se til barnet/situasjonen. Ønsker en tilbakemelding på mulighet for fartsdumper hele prest Fønhusvei. Ser lyngveien har fått flere fartsdumper nå og lurer på hva som må til for å oppnå dette her? Mvh Dorte Lie

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:53, søndag 12 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:37, søndag 9 juni 2019

  • Det er ikke løst og jeg har ikke blitt kontaktet av noen fra kommunen ang saken.

    Publisert anonymt 17:37, søndag 9 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter