Tilbake til alle rapporter

Øydlelagt gatelykt

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 03:58, mandag 15 april 2019

Sendt til Gloppen og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Gatelykt utanfor mørkegrått hus so ikkje funkar i det heieletatt, dette til irritasjon då enten lykta burde fiksast eller fjernast.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:49, mandag 13 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter