Tilbake til alle rapporter

Nedkjørt skilt.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 07:03, tirsdag 16 april 2019

Sendt til Bamble og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Hei. Her har det dukket opp et skilt når snøen smeltet. Stort og tungt. Ligger på høyre side før man kommer til Herre. Har nok skjedd i forbindelse med en utforkjøring for en tid siden. Greit om dette kommer opp igjen. Mvh, Fast Bruker

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:26, tirsdag 14 mai 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 05:13, torsdag 13 juni 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter