Tilbake til alle rapporter

Stor dump i veien etter at grunnen under asfalten har gitt etter.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 08:45, onsdag 17 april 2019

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Høyre kjørefelt (på vei nord) har sunket ned og lager et "synkehull". Det er ca 1 x 1 meter. Grunnen under asfalten har gitt etter. Kan det ha noe med vannet fra elva å gjøre? At massen er vasket vekk?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter