Tilbake til alle rapporter

Stort hull som noen har forsøkt å fylle med grus uten at det hjelper så mye.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Arild Stromhylden 17:22, onsdag 17 april 2019

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Hull som har kommet ila. vinteren.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:07, onsdag 15 mai 2019

  • Fremdeles hull, og nå er problemet større siden grusen som var fylt inn redusert.

    Sendt inn av Arild Stromhylden 21:07, onsdag 15 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter