Tilbake til alle rapporter

"Dumper" i veibanen fører til dammer som bilene skvetter på inngangspartiet.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 16:46, lørdag 20 april 2019

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Dårlig grunnarbeid etter vedlikehold og påfølgende ny asfalt har ført til "syker"/hull i gata. Overvann blir stående og renner ikke mot sluk. Det medfører at biler som kjører forbi skvetter sølevann oppetter inngangsparti og i flere tilfeller også på kunder som skal inn. Det er til dels store mengder som blir liggende og er blitt et økende problem.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter