Tilbake til alle rapporter

Vanndam foran port og Vannet renner ikke forbi fartsdump

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 20:18, mandag 22 april 2019

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Etter at det ble lagt ny asfalt i Røreksgate så støter vi på 2 stk problemer.utenfor Røreksgate 8 2316 Hamar så blir det en vanndam foran porten når det regner. Pratet med veidekke da dem asfalterte etter fiber graving og dem sier at det er feil dosering så derfor renner ikke vannet unna.Husker selv at når Stange Asfalt var her og gjorde jobben med gata så stoppet maskinen akkurat der det blir vanndam.Det andre problemet er litt lenger bort i gata ved fartsdumpen så renner ikke vannet unna fordi fartsdumpen er for bred.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei!

    Vi skal kikke på dette

    Mvh Hamar kommune

    Publisert anonymt 14:14, torsdag 2 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:35, tirsdag 21 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:00, tirsdag 18 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter