Tilbake til alle rapporter

Mye grus på fortauet.

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Camilla Sundgården 12:57, fredag 26 april 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 2 minutter senere

Mye grus på fortauet opp Sørlifjellet, mellom Dags marked og forbi Isebakke barnehage. Her er det mange barn som gjerne vil sykle, det hadde vært mye lettere og koseligere om det ble feiet her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter