Tilbake til alle rapporter

Skilt og gjerder blåst over ende og ut på fortau.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 22:02, fredag 26 april 2019

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Slik skiltet og gjerdene har stått oppbevart kunne det lett ha truffet personer. Skiltet ligger nå til hinder og med fare for at noen snubler dersom man ikke er oppmerksom. Ber om at de som eier skiltene og gjerdene tar sikkerhet på alvor, rydder opp straks og oppbevarer disse trygt neste gang.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:08, tirsdag 28 mai 2019

  • Noe har flyttet skiltet ut av veien, men de som eier gjerdene bryr seg tydeligvis ikke om å holde orden. Skilt og gjerder ligger slengt utover. Det ser rufsete ut.

    Publisert anonymt 20:08, tirsdag 28 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter