Tilbake til alle rapporter

Sjenerende dump forårsaket av asfaltskjøt

Rapportert i kategorien Hull i vei av Rune 20:37, søndag 28 april 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kongsberg 3 minutter senere

Dump i asfaltskjøt, fører til høylytt støy når noen kjører i 50 km/t ++, med tilhenger.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:52, søndag 26 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 04:51, mandag

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter