Tilbake til alle rapporter

8 hull i veien foran rundkjøring

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 20:44, onsdag 1 mai 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

8 hull i veien foran rundkjøring. Har vært der over lengre tid. Begynner å bli vanskelig å passere uten at biler slår nedi.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter