Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 09:19, torsdag 2 mai 2019

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Gatelyset har ikke virket på noen uker fra Rothåsen/larkollveien og sydover.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:24, torsdag 30 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:17, fredag 28 juni 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:14, fredag 26 juli 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter