Tilbake til alle rapporter

Bereder og rusten tønne dumpet mellom stranda og veien

Rapportert i kategorien Dumpet skrot av Elin K. Ajer Stenersrød Andreassen 13:12, torsdag 2 mai 2019

Sendt til Halden 3 minutter senere

Det er dumpet en varmtvannsbereder og en gammel rusten tønne i vegetasjonen mellom veien og vannet. Det er lettest å se om man går ned sandveien ved "rasteplassen" og følger vannet rundt 5-15 meter. Berederen er godt synlig, tønna ligger like ved.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter