Tilbake til alle rapporter

Det har blitt feid på en side av gata

Rapportert i kategorien Gatefeiing av atrollvik@gmail.com 09:56, fredag 3 mai 2019

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Det har bare blitt feid på en side av gata

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hele gata er nå feid

    Publisert anonymt 00:42, lørdag 4 mai 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter