Tilbake til alle rapporter

Utenlandsk bil full av skrot har stått her i mange måneder

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy anonymt 08:26, lørdag 4 mai 2019

Sendt til Oslo 4 minutter senere

Utenlandsk bil full av skrot har stått her i mange måneder

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:11, lørdag 1 juni 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:31, mandag 1 juli 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:52, mandag 29 juli 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:23, onsdag 25 september 2019

  • Nå fylles det opo med søppel utenfor kjøretøyet også.

    Publisert anonymt 11:23, onsdag 25 september 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 12:42, mandag 28 oktober 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter