Tilbake til alle rapporter

Trafikklyset fungerer ikkje på to-hjuls kjøretøy og virker dårlig på biler. Trafikklyset er ganske treg.

Rapportert i kategorien Trafikklys av Eline Trontveit Juva 10:25, lørdag 4 mai 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Nissedal 5 minutter senere

Trafikklyset fungerer ikkje på to-hjuls kjøretøy og virker ganske dårlig på biler i tillegg. Trafikklyset er ganske treg. Den bruker lang tid å bytte lys selvom når det ikkje er biler på andre siden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:02, lørdag 1 juni 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:16, søndag 30 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter