Tilbake til alle rapporter

Fallende tre.

Rapportert i kategorien Trær anonymt 11:48, lørdag 4 mai 2019

Sendt til Skien 1 minutt senere

Her står et langt tre, som lener seg ut mot veien. Ligger over strømledningen. Dette treet står på nedsiden av veien, like før Araz Bilopphuggeri. Håper noen sager dette ned. Mvh hilsen Fast Bruker

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 07:30, søndag 2 juni 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter