Tilbake til alle rapporter

Mange hull langs skulderen på begge sider av Salemsveien mellom Sangvikveien og Fåmyråsen

Rapportert i kategorien Hull i vei av Lars Aamodt 20:43, søndag 5 mai 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Søgne 2 minutter senere

Etter vinteren er det behov for å fylle opp skulderen. Det er mange gående til barnehagen som går på asfalten slik at biler må kjøre forbi gående veldig nærme og det skaper trafikkfarlige situasjoner hvert dag.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter