Tilbake til alle rapporter

Høy fart og mye farlige situasjoner med barn fra Allanenga

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 14:41, mandag 6 mai 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 3 minutter senere

Det er to gangfelt nedenfor Allanenga barneskole som mangler opphøyd felt. Folk kjører altfor fort i mange tilfeller, og mange barn løper ned i veien for å hente baller osv. Vi som jobber på dyreklinikken ser daglige farlige situasjoner. Vi tror det hadde vært en god løsning med opphøyd gangfelt/fartsdump for å få ned farten.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Opphøyd gangfelt er en lite ønsket løsning grunnet bl.a. overvannshåndtering, men fartshumper i tilknytning til gangfelt er en mulighet. Må gjøre en nærmere vurdering på dette.

    Sendt inn av Kristiansund kommune 13:51, torsdag 9 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:09, onsdag 5 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter