Tilbake til alle rapporter

Feil på fartsdempere

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 10:13, torsdag 9 mai 2019

Sendt til Spydeberg og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Fartsdemper i Helge Ingstadsvei ødelagt, mangler hjul. Dempere i gangveien flyttet / står feil. En sperret åpen den andre i feil posisjon.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:21, torsdag 6 juni 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:26, torsdag 4 juli 2019

  • Det hadde vært bedre om noen sa hvorfor det ikke blir rettet, enn at jeg gjentar fortsatt feil.

    Publisert anonymt 13:26, torsdag 4 juli 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:08, torsdag 1 august 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter