Tilbake til alle rapporter

Kumlokk i gårdsplassen som ligger over bakken/løst

Publisert av Linda Sannes Bakstad 12:12, mandag 13 mai 2019

Sendt til Østfold og Halden 3 minutter senere

Kumlokket i gårdsplassen er løst og det er fare for skade på bil når man kjører over det. Ligger løst og over bakkenivå

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter