Tilbake til alle rapporter

Svært dumpete veier

Rapportert i kategorien Hull i vei av Øystein Moen 15:09, mandag 13 mai 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 1 minutt senere

Når det er omkjøringsveier for budorvegen bør disse holde stand.. nå er det flere hundre biler som kjører alderslstvegen pga budorvegen er stengt. Da må denne være kjørbar.. svær hullete og humpete vei. Flere har punktert der. Flere vil antagligvis få ødlagte hjuloppheng Møtene trafikk kan være svært farlig:

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter