Tilbake til alle rapporter

Stedvis dype hull,

Rapportert i kategorien Hull i vei av Beate Huse 13:33, torsdag 16 mai 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Stange 1 minutt senere

Dette har vært sånn siden telen gikk,fint om vi får en frekommelig vei

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Skjedde dagen etter

    Sendt inn av Beate Huse 16:32, torsdag 13 juni 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter