Tilbake til alle rapporter

Ennå lys i gatelyktene bla. på Moan

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:45, tirsdag 21 mai 2019

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord 5 minutter senere

Ennå lys i gatelyktene bla. på Moan

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei. Vi har for tiden problemer med våre kommunale veilys. Leverandøren jobber på spreng med å finne feilen å få dette utbedret. Problemet ligger i styringen av veilysene og da må leverandøren inn å rette feilen

    Sendt inn av kim daniel hansen 12:10, tirsdag 28 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter