Tilbake til alle rapporter

Gjerde langs veien gikk i stykker i vinter når kommunen måkte snø på fortauet. Hektet i netting og dro løs flere meter av nettingen.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 22:22, onsdag 22 mai 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 3 minutter senere

Ved et stort snøfall i vinter, måkte kommunen fortauet med ATV eller annet lite kjøretøy. Da ble borettslagets gjerde ødelagt. Ønsker at dere vurderer skaden og reparerer gjerdet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter