Tilbake til alle rapporter

Blir ikke grønt for forgjengere

Rapportert i kategorien Gatelys av Kristinwask@gmail.com 09:29, tirsdag 28 mai 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Det ble aldri grønt for fotgjengere i lyskrysset der essendropsgate møter Sørkedalsveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Skulle gjerne visst hva som ble gjort og hvorfor dette problemet oppstår.

    Sendt inn av Kristinwask@gmail.com 15:40, tirsdag 25 juni 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter