Tilbake til alle rapporter

Nedslitt fartsdump og manglende skilt om skolevei

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Theresa Ristad 20:49, tirsdag 4 juni 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Malvik mindre enn et minutt senere

Nedslitt fartsdump. Bilister kommer med for høy fart rundt en sving til en overgang som er skolevei. Det bør derfor også settes opp skilt om skolevei litt lenger ned i gata (før svingen). Slik som det er nå, er overgangen ikke trygg nok for barna.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:59, tirsdag 2 juli 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter