Tilbake til alle rapporter

"Telehiv"

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 10:41, man. 20 juni 2011

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sarpsborg 4 minutter senere

Dette bildet er tatt like ved innkjørsla mi,Magnus Johansensvei 5.Det er noe som ligger og bryter i grunnen,og etter denne harde vinteren er den blitt ca 10 cm høy.Den har blitt fjernet et par ganger før,men nå er det verre enn noen gang.Håper det kan bli fikset.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Forrige uke ble dette løst midlertidig.Det må graves ved en senere anledning,da det står et betongrør der etter et sluk som antagelig er blitt flyttet.Dette skulle arbeiderne melde videre.

    Publisert anonymt 11:40, man. 18 juli 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter