Tilbake til alle rapporter

Hele Rascheprangen gaten trenger nødvendig restaurering og vedlikehold

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 00:05, søndag 9 juni 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 5 minutter senere

2 gangs henvendelse! Denne 2 gangs henvendelsen må dere ta raskt er ikke lenge til så er hele gaten ubrukelig og gå,sykle og kjøre i! Hele Rascheprangen gaten som har brostein trenger restaurering og vedlikehold. Hele gaten er farlig for syklister og gående. Biler slår ned i understellet grunnet meget dårlig vei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter