Tilbake til alle rapporter

3 esker med strømledninger

Rapportert i kategorien Dumpet skrot av Lars C. Krogenæs 09:21, fredag 14 juni 2019

Sendt til Bærum 3 minutter senere

Her ble det dumpet 3 pappesker med isolasjonsmateriale fra strømledninger. Pappeskene har nå gått i oppløsning, mens plasten ligger igjen, delvis skjult av blader.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter