Tilbake til alle rapporter

Blindvei og barn leker skilt. Fartsdumper

Publisert av Nina Sande 19:04, mandag 17 juni 2019

Sendt til Rogaland og Stavanger mindre enn et minutt senere

Hei! Vi kunne trengt noen skilt etter at det nå er blitt ny innkjøring og blindvei. Blindvei og Barn leker skilt. Og noen gode fartsdumper fra Rosenberg idrettshall og inn til gata, og inne i gata, da noen tror det er racerbane de kjører på og ikke en plass hvor barn leker. Takk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter