Tilbake til alle rapporter

Stangevegen 12-14. Kvister etter fjorårets klipping av lindetrær ligger fortsatt igjen. Det er to felt med gress i selve skillet. det klippes gress kun i det ene feltet . Ser ikke bra ut

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Ken Wahlberg 18:15, torsdag 20 juni 2019

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Kvist etter klipping av lindetrær ligger igjen fra i Høst. Den ene rabatten mellom Stangeveien 12 og 14 blir ikke klippet. Ser ikke bra ut

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gresset ble klippet, men lå igjen i gang og sykkelfelt. Jeg fylle 4 store svarte søppel sekker med gress og kjørte dette til Gålås.

    Sendt inn av Ken Wahlberg 12:39, torsdag 1 august 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter