Tilbake til alle rapporter

Sliten vei

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 07:54, fredag 21 juni 2019

Sendt til Statens vegvesen region nord og Alta 1 minutt senere

Litt slitt vei som dere bare kommer å lappe på. Om vinteren blir det fort veldig sporet rett ved skolen pga det. Trengs også fartsdumper da for mange kjøre for fort her og driter i at det er mye barn her. Sett nestenulykker flere gang, spesielt i kryss når de kommer fort fra begge kanter, og det ikke er sikt pga folk skal ha monster busker i hagen. Legg da til ett barn feks syklende, da ene bilen må svinge ut og nesten treffer møtende i god fart. Så fartsdumper opp her som forbi barnehagen i Kaiskuru!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter