Tilbake til alle rapporter

Mye hull, sprekker og synkinger i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei av Cato Tjore 18:52, torsdag 20 juni 2019

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Det er i veien som går mellom busskuret ved Falkangervegen til krysset ved Steinestøvegen mye hull, sprekker og synkinger. Det er i tillegg til vedlagte bilder sprekker langs mesteparten av strekningen. Veien er i meget dårlig forfatning. Flere bilder kan ettersendes om ønskelig. Det har tidligere vært forsøkt å "lappe" på deler av strekningen, men det burde vært sett på strekningen i sin helhet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:58, tirsdag 23 juli 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:40, tirsdag 20 august 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter