Tilbake til alle rapporter

Ny gangvei langs buss-stopp er i svært dårlig stand.

Rapportert i kategorien Sykkelveier anonymt 21:16, søndag 23 juni 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Den omlagte veien ved buss-stoppen Linderudsletta er hinsides dårlig. Hvordan kan entreprenør slippe unna med slikt arbeid? Mister nesten gebisset ved passering, og dette på helt nylagt asfalt !!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter