Tilbake til alle rapporter

Kummelokk ligger under vegbanen

Rapportert i kategorien Hull i vei av Jon Inge Seim 22:47, søndag 23 juni 2019

Sendt til Odda og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Siden i fjor sommer har det vært problem at asfalten sprekker og blir ødelagt rundt kummelokket.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:55, søndag 21 juli 2019

  • Selv med gjentatte purringer gjøres ingenting fra Kommunen.

    Sendt inn av Jon Inge Seim 22:55, søndag 21 juli 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:03, mandag 19 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 02:53, mandag 16 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:31, mandag 14 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:21, mandag 11 november 2019

  • Umulig å få kontakt med Odda Kommune

    Sendt inn av Jon Inge Seim 11:21, mandag 11 november 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:25, mandag 9 desember 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter