Tilbake til alle rapporter

Mur mellom vei og hage er i ferd med å forvitre bort. Muren har flyttet på seg og vil etterhvert kunne utgjøre en fare for trafikanter.

Publisert av Heidi.beate.salvesen@kristiansand.kommune.no 11:28, søndag 30 juni 2019

Sendt til Kristiansand og Vest-Agder 1 minutt senere

Mur mellom veien og skråning ned til hage er i ferd med å forvitre bort. Den har delt seg opp i flere biter og enkelte steder flyttet på seg. Dersom den forsvinner ytterligere vil den være en fare for trafikksikkerheten.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:07, søndag 28 juli 2019

  • Fikk beskjed fra kommunen om at muren var dårlig men ikke dårlig nok. Ingen penger i kassa til å fikse problemet!

    Sendt inn av Heidi.beate.salvesen@kristiansand.kommune.no 12:07, søndag 28 juli 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter