Tilbake til alle rapporter

Her har trær og busker vokse seg store igjen etter dere var her for noen år siden.

Rapportert i kategorien Trær av Renate Skogvold Heggøy 15:38, torsdag 4 juli 2019

Sendt til Stord 2 minutter senere

Her er det veldig uoversiktelig,me har vikeplikt her men det er mange trafikkfarlige situasjoner daglig pga trær og busker. Ungene har dette som skuleveg og går å sykler her,det hadde vore fint om dere kunne tatt godt av igjen her slik dåke gjorde for nokre år sidan då vart det veldig bra. Dåke må nok til med motorsag for å få alt vekk. Håper på at dette blir gjort så snart som mulig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Meldinga di er videresendt Stord kommunalteknikk. Mvh Fellestenester

    Sendt inn av kundetorget@stord.kommune.no 08:09, fredag 5 juli 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter