Tilbake til alle rapporter

Rist over avløp ødelagt

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Christina Halaas-Ericson 09:18, fredag 5 juli 2019

Sendt til Kristiansund 2 minutter senere

Risten som skal ligge over sluken er ødelagt og det er fare for at små og store ben kan sette seg fast å få skader her. Bør utredes asap! Dette er et område hvor mange barn oppholder seg - nær lekeplass, så dette bør langt opp på "to-do" lista

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:54, fredag 2 august 2019

  • Ny rist observert på plass :-)

    Sendt inn av Andre Gjørven 09:13, mandag 23 september 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter