Tilbake til alle rapporter

Hekk som dekker hele fortauet

Rapportert i kategorien Park/landskap anonymt 18:18, lørdag 6 juli 2019

Sendt til Oslo 1 minutt senere

Hei. Midt i en utkjørsel fra en barnehage kommer denne hekken å dekker til utsikt. Mange parkerer langs veien som gjør at alle som skal bruke fortauet noen ganger må benytte bilveien for å komme seg forbi.

Jeg har sendt melding på dette før uten at denne hekken er klippet. Kan dere være så snill å klippe den?

Fra Marianne.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter