Tilbake til alle rapporter

For dårlig sikt og dårlig plass for gående pga for mye busker og trær på siden av fortauet

Rapportert i kategorien Park/landskap av Merete Gjetanger 20:32, mandag 8 juli 2019

Sendt til Oslo 3 minutter senere

Busker må trimmes for å økt sikt for gående og bilister, samt øke «båndbredden» på fortauet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Merete Gjetanger 20:58, mandag 5 august 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter