Tilbake til alle rapporter

Skraveret felt?

Rapportert i kategorien Parkering av Malte Andreas Pettersen 18:24, tirsdag 9 juli 2019

Sendt til Halden mindre enn et minutt senere

Hei

Det er ut foran sølvgata 21, et tidligere skraveret felt. Er dette stadig skraveret? Eller er det lov å parkere der nå?

Mvh Malte Andreas Pettersen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter