Tilbake til alle rapporter

Mye sand/grus på sykkelveien etter gravearbeid

Rapportert i kategorien Sykkelveier anonymt 11:54, man. 15 juli 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Her har det blitt grav ved siden av sykkelveien og nå ligger det mye sand/grus utover i sykkelveien - i en sving der man kan ha god fart når man kommer på sykkelveien nedover langs Trondheimsveien. Dette bør kostes bort snarest.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det ble løst etter noen få dager.

    Publisert anonymt 22:04, man. 12 august 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter