Tilbake til alle rapporter

Mørke gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Arne Gundersen 19:08, lørdag 20 juli 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 2 minutter senere

3 av 4 gatelys i Kjøsegardsevegen er mørke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:36, mandag 19 august 2019

  • Ikke løst. Vi ønsker at det vi har betalt for skal leveres.

    Sendt inn av Arne Gundersen 06:36, mandag 19 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:55, mandag 16 september 2019

  • Det ser ikke ut til å være interesse for å løse dette som vi har betalt for. Det er nå vi trenger lys i disse mørke høst kvelder.

    Sendt inn av Arne Gundersen 06:55, mandag 16 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:47, mandag

  • Her blir det nok mørkt , nå er det også en lampe i krysset som kommer og går. Ser ut til at rådmannen begynte å spare allerede i juli.

    Sendt inn av Arne Gundersen 07:47, mandag

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter