Tilbake til alle rapporter

Kraftig kraftkabler står rett opp av bakken langs gangvei - uisolert.

Publisert av Andreas Carlstedt 11:44, mandag 22 juli 2019

Sendt til Buskerud og Kongsberg mindre enn et minutt senere

Kraftige kraftkabler står opp av bakken uisolert få cm it i grøften langs gangvei. Bør utbedres umiddelbart. Antas ikke strømførende, men har ikke utstyr til å måle slike (mulige) spenninger.

Ca. 10m etter avkjøringen til Gamle Gomsrudvei 57 (leilighetene).

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter