Tilbake til alle rapporter

Middels stort hull i veien i retning Fjell (oppover), nesten på linje med fotoboks

Rapportert i kategorien Hull i vei av Stig Tornes 10:06, torsdag 25 juli 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 4 minutter senere

Her har jeg punktert tidligere, og det kommer stadig nye hull her. Det hjelper visst dårlig med lapping. Hele Austadveien opp mot Skoger bør det legges ny asfalt på. Det er et eneste stort lappeteppe.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det har blitt lagt ny asfalt på øverste del av austadveien opp mot skoger nå. Det er veldig bra, men resten av austadveien helt ned mot Extra butikken er i dårlig forfatning. Her bør det legges ny asfalt hele veien.

    Sendt inn av Stig Tornes 10:44, torsdag 22 august 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter