Tilbake til alle rapporter

Gjengrodd med trær og kratt, fare for ras sti fra øvre del Smiskaret ned til bussholdeplass. Skoleveg. Flere store steiner i skråning.

Rapportert i kategorien Park/landskap anonymt 07:09, lørdag 27 juli 2019

Sendt til Malvik mindre enn et minutt senere

Snart helt igjenngrodd sti. Øvre Smiskaret. Flere store trær og krattskog. Inne i skråning, som ser ut til å ha endel løsmasser, også store steiner. Mange barn bruker denne stien til skolebuss og lek. Uten lys og strøing på vinterstid. Vil gjerne ha befaring og deretter rydding/sikring.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:38, lørdag 24 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:08, lørdag 21 september 2019

  • Hei Har sagt ifra om dette tidligere også. Naboer har også meldt ifra om gjengroing og rasfare.

    Publisert anonymt 09:08, lørdag 21 september 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter