Tilbake til alle rapporter

Manglende asfaltering av gang- og sykkelvei

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 09:45, torsdag 1 august 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt mindre enn et minutt senere

Det har vært stein og grusmasse som underlag på denne strekningen i over ett år. Dette skaper farlige situasjoner med sykler i veibanen, i et område med både biltrafikk, busstrafikk og bussholdeplasser.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:39, torsdag 29 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:31, torsdag 26 september 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter